Безкоштовна доставка від 699 грн
Знижки на продукцію від 1000 грн

Лікування і профілактика для нігтів

BAEHR Масло для догляду за нігтями Sinnes Oase® (SINNES OASE NAGELÖL), 30 мл

Baehr

Ціна: 1079 грн

Масло для догляду за нігтями Sinnes Oase® - інтенсивний догляд за нігтями і кутикулою з чудовим ароматом. Масло Аргана, масло примули вечірньої та мас..

BAEHR Масло з протигрибковим дією 11 мл

Baehr

Ціна: 508 грн

Масло призначене для захисту від грибкової інфекції. Надає відновлює дію після лікування оніхомікозів. Ефірні масла (мигдальне, абрикосове і оливкова ..

BAEHR Флюїд для рук і нігтів Sinnes Oase, 10 мл

Baehr

Ціна: 596 грн

Ексклюзивний флюїд для нігтів зміцнює м'які і ламкі нігті. Комбінація активних інгредієнтів, що містять кальцій і біотин, підтримує здоровий ріст нігт..

Коректор для нігтів SUDA 20мл, флакон з пензлем

Suda

Ціна: 595 грн

Швидкосохнучий лак з протигрибковим дією для лікування ламких або потрісканих нігтів. Використовується як профілактика і лікування мікозів. Застосуван..

Крем BAEHR з 15% сечовиною і клотримазолом для лікування грибкових нігтів, 30 мл

Baehr

Ціна: 615 грн

Крем застосовується в якості профілактики та лікування грибкових захворювань. При частому використанні 1% -ний клотримазол руйнує мембрану клітини гри..

Масло SUDA для витончених нігтів 20мл, флакон з піпеткою

Suda

Ціна: 455 грн

Призначено для щоденного використання з метою зміцнення ламких і расслаивающихся нігтів рук і ніг, запобігає утворенню задирок. Є засобом, що забезпеч..

Масло для відновлення нігтьової пластини BAEHR, 11 мл

Baehr

Ціна: 364 грн

Поєднання вітамінів в засобі сприяє швидкому відновленню нігтьової пластини. Масло зміцнює і регенерує тендітні і потріскані нігті, захищає від розтрі..

Масло для захисту від пересихання BAEHR, 11 мл

Baehr

Ціна: 364 грн

Масло сприяє зміцненню і росту нігтьової пластини. Дбайливо доглядає за кутикулою. При регулярному застосуванні нігті стають еластичними і доглянутими..

Масло для нігтів BAEHR ваніль-кокос (NAGELPFLEGEÖL VANILLA-COCO), 11 мл

Baehr

Ціна: 364 грн

Масло для нігтів ваніль-кокос сприяє регенерації, зволожує кутикулу. Зміцнює і сприяє зростанню. Має екзотичний аромат ванілі і кокоса...

Масло для нігтів BAEHR ваніль-кокос (NAGELPFLEGEÖL VANILLA-COCO), 30 мл

Baehr

Ціна: 830 грн

Масло для нігтів ваніль-кокос сприяє регенерації, зволожує кутикулу. Зміцнює і сприяє зростанню. Має екзотичний аромат ванілі і кокоса...

Масло для нігтів BAEHR з біотином (NAGELPFLEGEÖL MIT BIOTIN), 11 мл

Baehr

Ціна: 364 грн

Догляд за красивими і здоровими нігтями. Каратіновое масло і біотин надає еластичність і міцність нігтьової пластини, сприяє регенерації ламких і потр..

Масло для нігтів BAEHR з маслом лимона (NAGELPFLEGEÖL LEMON), 11 мл

Baehr

Ціна: 364 грн

Масло зміцнює і сприяє зростанню. Надає еластичність і міцність для ламких і потрісканих нігтів. Має фруктово-солодкий ароматлимона...

Показано з 1 по 12 із 56 (5 сторінок)